#
Image
Witaj na naszej stronie.

Dyplom Pasowania Na Czytelnika

Dyplom Pasowania na Czytelnika, 1. 09 pln. a193-Dyplom Pasowania na Czytelnika, 1. 09 pln. a155 Dyplom Pasowania na Czytelnika, 1. 09 pln. Dyplomy-dyplomy pasowania na ucznia, czytelnika. Oferta dla szkoły, różne wzory.

Pasowanie na czytelnika uczniów kl. i. i za wizytę i przygotowania, wręczam dyplom dla całej klasy ze słowami przyrzeczenia.
Pamiątkę wizyty w bibliotece klasa otrzymała dyplom, a każdy uczeń zakładkę. Pasowanie na czytelnika biblioteka szkoły podstawowej w michałowie. Pasowania uczniów klas i na czytelników szkolnej biblioteki. Powrót. Copyright© 2002-2008 Edyta Guznowska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Uroczyście przyrzekły, że będą szanować książki i traktować z powagą obowiązki czytelnika. Wszyscy otrzymali pamiątkowy dyplom pasowania na.

W butach wręcza dyplomy i zakładki oraz teksty piosenki o książce. Uroczystość Pasowania na Czytelnika odbyła się 30 marca 2004 r. w świetlicy.
Nowy czytelnik otrzymał pamiątkowy dyplom pasowania, pierwszą wypożyczoną książkę i zakładkę wykonaną przez Koło Przyjaciół Biblioteki. Goście otrzymali także dyplomy pasowania oraz piękne zakładki do czytania. pasowanie na czytelnika-19. 03. 2008 r. Bibliotekarka; 29. 03. 2008).
Cena brutto. a155 Dyplom Pasowania na Czytelnika. a125 Dyplom Pasowania na Czytelnika, 1. 09 pln. a68 Dyplom Pasowania na Czytelnika, 1. 09 pln.

Na czytelnikÓw szkolnej biblioteki. pasowanie na czytelnikÓw. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali wszyscy biorący udział w konkursie.

Pamiątkę pasowania na czytelnika, każde dziecko otrzymało czapkę Nowego Czytelnika, zakładkę do książki oraz dyplom wraz ze ślubowaniem.

Image